"Z limfą na Ty" Gabinet fizjoterapii Paulina Magryś (Ustrzyki Dolne)

TYTUŁ OPERACJI: "Z limfą na Ty" Gabinet fizjoterapii Paulina Magryś

NAZWA BENEFICJENTA:  Paulina Magryś

Lokalizacja operacji: Równia 33e, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki

WARTOŚĆ DOFNANSOWANIA: 50 000,00 zł (PREMIA)

OPIS:

Operacja polegała na utworzeniu mobilnego zakładu fizjoterapii leczenia obrzęków. Oferta Wnioskodawcy jest nowym produktem, nie tylko na obszarze działania LGD „Zielone Bieszczady”, ale również w sąsiadujących powiatach. Jest produktem unikatowym/niszowym. Wynika to z braku personelu medycznego, który posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Usługi są świadczone mobilnie w domu klienta, lub placówce wskazanej przez instytucję (stowarzyszenia, koło Amazonek, przedsiębiorcę świadczącego inne usługi fizjoterapii, nieposiadającego doświadczenia w leczeniu obrzęków). Zapotrzebowanie na usługi związane z leczeniem obrzęków: limfatycznych, żylnych, tłuszczowych, mieszanych (żylno-limfatyczny) jest ogromne. Oferta skierowana jest przede wszystkim do chorych w różnym wieku, leczących się z powodu chorób nowotworowych (w tym w dużej mierze Amazonek). Kontakt email: biuro@limfacentrum.pl.

Galeria: