Opis inicjatywy Stowarzyszenia na rzecz holistycznego rozwoju człowieka "Homo Homini" (Brzegi Dolne)

Grantobiorca: Stowarzyszenie na rzecz holistycznego rozwoju człowieka "Homo Homini"

Tytuł zadania: Pasjonaci z Brzegów Dolnych

Termin realizacji: 2019 r.

Kwota przyznanego grantu: 20 000,00 zł.

Lokalizacja: Brzegi Dolne, g. Ustrzyki Dolne.

Przedsięwzięcie: 2.1.3 Przygotowanie i wydanie materiałów promujących obszar LSR.

Przedmiotem zadania było wydanie publikacji, której celem była promocja wsi, w tym atrakcji, produktów i usług lokalnych tworzonych przez twórców z Brzegów Dolnych oraz utworzenie podstrony www celem promocji działań projektowych oraz wydanej publikacji. Bezpośrednią grupą docelową byli mieszkańcy i miłośnicy Brzegów Dolnych. W realizację projektu oprócz zespołu projektowego włączeni zostali wolontariusze oraz partnerzy tj. Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych (sektor publiczny) - pomoc w akcji promocyjnej albumu na terenie gminy, Bieszczadzkie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promyk Nadziei" (sektor społeczny) - pomoc przy zbieraniu materiałów do albumu oraz Firma Angelika Szmyd MIX (sektor gospodarczy) - przeprowadzenie warsztatów podczas spotkania promocyjnego.

Publikacja została wydana w nakładzie 1000 szt. W ramach podsumowania projektu i zaprezentowania publikacji zostało zorganizowane spotkanie promocyjne dla mieszkańców wsi, partnerów i wolontariuszy.

Publikacja do pobrania:
Centrum Rozwoju i Promocji Bieszczadzkich Produktów Lokalnych