"Pod Wiatr" - promocja turystyki wodnej obszaru LGD "Zielone Bieszczady"

Zadanie grantowe pt. "Pod Wiatr" - promocja turystyki wodnej obszaru LGD "Zielone Bieszczady"

Grantobiorca: Fundacja "Na Fali"

Kwota przyznanego grantu: 20 000,00 zł

Dofinansowanie: 100%

Termin realizacji: 01.04.2022 - 02.11.2022

Przedsięwzięcie 2.1.3 - Liczba nośników informacyjnych (strony internetowe, albumy itp.)

Celem zadania było nagranie dwóch filmów promocyjnych oraz 1 spotu promującego obszar LSR. Powstały materiał o charakterze promocyjno-informacyjno-edukacyjnym, ma propagować bezpieczne praktyki podczas wypoczynku nad wodą, podnosić świadomość z zakresu ochrony środowiska oraz zachęcać do spróbowania własnych sił w żeglarstwie. Filmy przedstawiają plusy aktywnego wypoczynku nad wodą w gronie rodziny czy przyjaciół, promują walory przyrodnicze, bazę wodną i atrakcje turystyczne obszaru LSR. Odbiorcami są mieszkańcy obszaru LSR oraz turyści. Filmy zostały nakręcone podczas 3 wydarzeń gdzie były również przygotowane atrakcje dla dzieci, w tym pogadanki o bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą, celem kształtowania i propagowania pozytywnych postaw i zachowań nad wodą. Zadanie miało również na celu przybliżenie rekreacji na wodzie, w szczególności turystyki żeglarskiej przy wykorzystaniu dobrze już rozwiniętej infrastruktury wodnej występującej na obszarze LSR. W wyniku zadania powstały dwa filmy promocyjno-informacyjno-edukacyjne oraz spot, mini zwiastun kierujący do stron, gdzie można obejrzeć filmy.

Link do materiałów: